Kankusta Duo – Oszustwo z nieskutecznymi kapsułkami diety

Wszyscy mówią o naturalnych składnikach, więc nie dziwi więc, że coraz więcej producentów wyszczuplających produktów próbuje to wykorzystać. Wynikiem tego są produkty o nazwie Eco Slim, które rzekomo są całkowicie naturalne. Ten produkt nie jest już dostępny wyłącznie w Rosji, ale także w wielu innych krajach. Podczas gdy w Rosji większość oferowanych produktów to tabletki do warzenia piwa, w Niemczech jest ona dostępna w formie kropli. Uderzające jest to, że zarówno dawkowanie jak i forma opakowania były już kilkakrotnie zmieniane w bardzo krótkim czasie. Jest to zawsze znak, że coś w rodzaju “nie jest słuszne”. Eco Slim jest również następcą czekolady Slim – o czym ostatnio informowaliśmy.

Naturalny wzrost spalania tłuszczu jest naturalną wartość sprzedaży sprzedawcy, który podobno jest wynikiem różnych mechanizmów. Obejmuje to nie tylko wiązanie tłuszczów (a tym samym hamowanie wchłaniania), ale również poprawę metabolizmu. Odpowiedzialne za to powinny być następujące elementy:

Ta lista brzmi jak ten, kto jest kimś, kto odchudzając produkty w ciągu ostatnich kilku lat. Chitosan, składnik, który działa głównie jako błonnik pokarmowy w postaci stałej, jest również absolutnym składnikiem “in”. Niemniej jednak nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych suplementów diety zawierających chitozan w dawce skutecznej. Niestety, Eco Slim z Rosji nie jest wyjątkiem. Nawet dawkowanie w formie kropli sprawia, że zastanawiamy się, ponieważ to błonnik pokarmowy jest nierozpuszczalny w zwykłych rozpuszczalnikach (woda lub alkohol). W odniesieniu do mechanizmu działania producent twierdzi, że chitozan wysycha z nadmiaru tłuszczów spożywczych. Pozwoli to Eco Slim na dołączenie do grona spoiw tłuszczowych.

Aby szybko schudnąć, można również skorzystać z faktu, że nasze ciało składa się w dużej mierze z wody. Ekstrakty z alg działają poprzez wiązanie tych płynów i wydobywanie ich z organizmu. Powoduje to wtórną utratę wody, a tym samym utratę masy. Niestety, tłuszcz, którego tak naprawdę chcesz pozbyć się resztek.

Nie jest jasne, dlaczego producent zdecydował się na dodanie kwasu bursztynowego. Chociaż jest często stosowany do poprawy smaku gotowych produktów, nie powoduje spalania tłuszczu.

Inny składnik, L-karnityna, może rzeczywiście pomóc zwiększyć spalanie tłuszczu w organizmie. Niestety, efekt ten jest jednak zbyt mały, aby mieć wpływ bez zmiany diety. Sport i dostosowanie nawyków żywieniowych są zatem uważane za niezbędne warunki trwałego sukcesu. Ponieważ L-karnityna jest również drogocennym składnikiem. Można również założyć, że dawkowanie jest zbyt niskie.

Większość ludzi zna Guaranę i jej ekstrakty głównie ze względu na jej stymulujące działanie. Najważniejszym aktywnym składnikiem jest kofeina. Poprzez stymulację krążenia, może to pomóc Ci schudnąć, jeśli spełniasz odpowiednie wymagania.

Jako bliski krewny naszego rdzennego tymianku, Eco Slim zawiera również wyciągi z tzw. tymianku jamajskiego. Pomaga to również w leczeniu zakażeń dróg oddechowych. Nie ma jednak żadnych doniesień, czy ta roślina ułatwia lub nie ułatwia schudnąć. Jest to prawdopodobnie zawartość, ale nie aktywny składnik.

Również witaminy z grupy B mogą Ci pomóc tylko zaspokoić własne potrzeby. Nawet jeśli są one zawarte w wielu pokarmach, objawy niedoboru mogą nadal występować. Wierzymy, że lepiej dla nas niż dla ludzi jest używać tych witamin tylko poprzez zdrową i zbilansowaną dietę.

Producent oferuje Państwu trzy różne skale cenowe:

Za każdą przesyłkę zostaną naliczone koszty wysyłki w wysokości niecałych siedmiu euro. Nie wiadomo jeszcze, jak wydajne jest pojedyncze opakowanie.

Czytając ulotkę zapoznaj się również z instrukcją obsługi. Mówią one o optymalnej dawce 35 kropli, dwa razy dziennie. Najlepiej jest rozcieńczyć te krople w dużej szklance wody i wypić je na śniadanie i kolację.

Jest wiele rzeczy, które przemawiają przeciwko stosowaniu Eco Slim. Obejmuje to nie tylko koszt Eco Slim, ale również brak skuteczności w testach praktycznych. Nawet jeśli składniki mogą pomóc Ci w ogóle, to są one wciąż zbyt małe. W niektórych przypadkach jest nawet wątpliwe, czy są one w ogóle uwzględnione. Ponadto nie jest jasne, kto jest Twoim partnerem umownym w momencie dokonywania zakupu. Podsumowując, zdecydowanie powinieneś trzymać się z dala od Eco Slim!

Eco Slim

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Kankusta Duo – Oszustwo z nieskutecznymi kapsułkami diety"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*